Bağcılar Su Kaçağı Bulma Servisi

Bağcılar Su Kaçağı Bulma Servisi

Hamza Tesisat, teknik ekipmanları ve işinin ustası ekibiyle Bağcılar ilçemizde evinizdeki su kaçaklarını buluyor. Noktasal tespit ile kırmadan dökmeden lokal bir tamirle problemi çözüyor.

Bağcılar Su Kaçağı Bulma Servisi termal kamera marifeti ile termografi kızıl ötesi görüntüler alarak su kaçaklarında garantili hizmet sunmaktadır. Bağcılar'da su kaçağı tesbit firması arayışlarınıza kesin çözüm bulabilecek donanımlı bir firmadır. 0555 018 34 57 hızlı servis hattından arayabilir, servis talep edebilirsiniz.

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanlarımızda bulunan su tesisatlarında kullanılan borular sıcak- soğuk ilişkisi nedeniyle, ayrıca kullanılan PVC boruların kalitesizliği nedeniyle su kaçaklarına neden olur. Su kaçaklarının oluşmasının bir başka nedeni su borularının zamana yenilmesidir. Bu nedenlerden dolayı tesisatlar zaman zaman su kaçırmaktadır. Su kaçaklarının yerinin tespiti için kullanılan yöntemler gelişen teknoloji ile birlikte değişmiştir. Kırmadan Bağcılar su kaçağı bulma işinde teknolojinin sağladığı imkânlardan sayesinde problemler kısa sürede tespit edilebilmektedir. Teknolojik ekipman sayesinde kısa sürede tespit edilen su kaçakları, sadece kaçağın olduğu bölüm kırılarak tamir etmekteyiz. Su kaçağının tespit edilmesi ve ardından kaçağın olduğu borunun tamiri eskiye nazaran çok daha kısa sürmektedir. Bu da insanlar için büyük bir kolaylık ve rahatlık anlamına gelmektedir.

Bağcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Bağcılar su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlardan birisi nem ölçerlerdir. Nem ölçer cihazla, döşenen pvc borularının olduğu bölgedeki nemi ölçerek su kaçağının olduğu yeri rahatlıkla bulabiliyorlar. Çünkü su kaçağının olduğu bölgede bulunan nem, diğer bölgelere göre daha fazladır. Nemölçer cihazımız sayesinde patlak veya cırılmış PVC borunun yerini net olarak belirleniyor. Son dönemlerde gelişen teknoloji ile birlikte nemölçer cihazlarda ar-ge çalışmaları ile geliştirilmiştir. Yeni nem ölçer cihazla duvar içinde veya zemindeki nemi ölçerek tamir işlemlerine garantili olarak başlanabiliyor. Zemine veya duvara daha fazla zarar vermeden lokal bir bölgeyi sökerek çatlak boruyu değiştiriliyor.
Su kaçağı olan yeri bulmak veya tamir etmek oldukça kolay bir hale gelmiştir. Yalnızca duvarın yüzeyindeki ve zemindeki nem ile kaçağın yerini kolaylıkla tespit edip gerekli çözüm yollarını uyguluyoruz. Nemölçeri kullanan personel yüzlerce su kaçağı tesbiti yapmış deneyimli ustalardan oluşmaktadır. Firma çalışanları bu tecrübe ile işlerinin piri olmuşlardır.
Bağcılar su kaçağı bulma yaparken kullanılan cihazlar farklı verileri aktarmaktadır. Bu veriler yorumlanarak su kaçağının olduğu yer tespit edilmektedir. Akustik dinleme cihazından gelen veriler ses şeklinde iken boru görüntüleme cihazı ve termal kameradan gelen veriler ise görüntü şeklindedir. Bundan dolayı bu cihazların her biri için ayrı uzmanlık ve tecrübe gerekmektedir. Bu uzmanlığa ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin yapacağı su tespitleri daha uzun sürebilmekte ve zaman zaman ise yanlış olabilmektedir. Bundan dolayı işinde uzman ve tecrübeli olan kişilerin su kaçağı tespiti yapması daha doğru olacak ve daha doğru sonuçlar verecektir.  
 
Su Kaçak Tespiti Aşamaları
İlk önce sayaç kontrolü yapılmaktadır, su sayacı kontrol edildikten sonra gider borularına bakılmaktadır. Pimaş içi özel endoskopi kameraları sayesinde hatlar kırılmadan çatlak bölümü ekrandan görebiliyor. Bağcılar su kaçağı servisi aynı gün hizmet garantisi sunmaktadır. Su kaçağı bulunması iki etkenle mümkündür biri etkin cihaz kullanımı yapabilen eğitimli personel bir diğer unsur ise bu teknolojiye sahip olmaktır.
 
Su kaçağı bulma bağcılar servisi kısa sürede kaçakları bularak daha büyük zararlara yol açılmasına engel olur. Su Tesisatı Servisi Bağcılar Merkezden tüm ilçelere servis götürmektedir. Tam donanımlı tesisat firması olarak yüzlerce referansa sahip özel bir servis. Noktasal kaçak bulucu firma, teknolojiyi yakından takip ederek iş alanımızda sürekli yenilemektedir.
Bağcılar'da su kaçağı problemlerinizde  0555 018 34 57 | Hamza Usta'yı arayınız. İşyeri Bağcılar'da olduğu için ilçemize en hızlı servisi firmadan alırsınız.
Tags