Ensa Tekstil Toptan Tişört İmalatı İle Sektörde Lider

Ensa Tekstil Toptan Tişört İmalatı

Bağcılar'da üretim yapan Ensa Tekstil, T-Shirt üretiminde lider imalatçı firmalardan biridir. İstanbul Bağcılar'da on yıldan fazla bir süredir her tip ve renkte t-shirt, sweatshirt üretimi yapmaktadır. Tişört imalat sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan Ensateks müşteri talepleri doğrultusunda imalat yapmaktadır. 

1200 m² faaliyet alanında kumaş kesimden dikim ve ütü paketine kadar her işlemi kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.  Onlarca kişiye iş oimkanı sağlayan firma, bünyesinde kesimhane, modelhane ve dikimhane ve ütü paket birimleri mevcut.

Ensa Tekstil farklı beden ve renk seçenekleri, logo baskı ve nakış imkanı, kısa kol ve uzun kol seçenekleri, pamuk ve polyester kumaş türleriyle t-shirt ve sweat üretimi yapmaktadır. Müşteri taleplerine göre polyester yada %100 pamuk penye kumaşlardan tişört imalatında lider firmalardan biriyiz. Üretimini yaptığımız t-shirt modelleri üzerine istenilen logoları dijital baskı, emprime baskı, serigraf baskı, transfer baskı yöntemlerinden biriyle teslimatı yapılmaktadır.

Kaliteli baskılı veya baskısız toptan tişört siparişleriniz için Bağcılar'daki üretim merkezine ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için 0549 660 34 55 ve 0536 438 71 11 telefonları arayabilirsiniz.

Ensateks, üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden kalitesini ürünlerine yansıtarak imalat yapmaktadır Yeni nesil trendleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Ens Tekstil'den hangi hizmetleri satın alabilirsiniz?

Toptan Tshirt imalatı ,V Yaka Tshirt imalatı, Polo Yaka Tshirt imalatı, Bisiklet Yaka Tshirt imalatı, Polar İmalatı, Kapşonlu Tshirt imalatı, Sweatshirt imalatı, Penye imalatı, Eşofman İmalatı, İş Elbiseleri, tişört imalat, Baskılı tişört imalatı, Promosyon t-shirt imalatı

firma hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.ensateks.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz

Tags