Haçlı Ordusu Yemene Saldırdı

Haçlı Ordusu Yemene Saldırdı

Yahudi pisliğini temizlemek için ABD ve İngiltere hedef şaşırtmak adına Yemeni vuruyor.

 

ABD ve İngiltere, Yemen'de Husi hedeflerine havadan ve denizden saldırı başlattı. İsrail ticari gemilerini korumak amacıyla Yemen’de belirlenen hedefleri vurarak yüzlerce Yemenlinin ölümüne sebep oldu. Amerika ve İngiltere Sinogogda'ki tuneller ve kanlı yataklarla ortaya çıkan pisliği gizlemek için Yemen'i acilen vurmaya başladı. Soykırımı durdurmak yerine, dünyanın en fakir ülkesini bombalayarak tüm dünyanın nefretini kazanmaya devam ediyorlar.

Amerika ve İngiltere birlikte ve birbirlerini kontrol ederek (Mısır'dakı hatayı tekrarlamamak için) Yemen'i vurdu. Yemen halkı, Amerika ve İngiltere'nin saldırılarına Gazze'yi destekleyen ''İsrail'i lanetleyen devasa bir gösteriyle cevap verdi. 

Saldırıda açamlanan 2 ana hedef öne çıkıyor. 1. Lojistik sorun yaratarak Çin'i Rusya'ya yaklaşmaya (3.DS için) zorlamak. 2. Biden,kasım seçimlerinde İngiltere'nin desteğini kaybetmek istemiyor.

Dün gece ABD ve İngiltere’nin yaptığı hava saldırılarına Yemen halkı dev bir gösteri ile cevap verdi. “Umurumuzda değil, umurunuzda değil”! Asil ve onurlu bir davranış gösteren Yemen halkı gösteride Haçlı ordusuna lanet yağdırdı.

ABD neden Yemen'e acilen vurma gereği duydu?

Dünyada infial uyandıran olay New York’ta Sinagog’un altında bulunan birbirine bağlı tünellerden çıkarılan kan lekeli yataklar…

ABD’de karşılıklı anlaşmazlıklar yüzünden, pedofili dosyalarının ucu açılmış, birkaç belge, birkaç görüntü servis edilmişti. Bir iç hesaplaşma olarak da yorumlanan, ancak hiç bir dosya sonuna kadar aydınlatılmaştı. Yüksek mevkilerde bulunan insanların da karıştığı bu sapkın Epstein düzeninde evanjelist medya pislikleri örtmek için çaba sarfetmekte. ABD ve İngiltere Yemeni vurarak hedefleri başka yöne de çekmek için kullnıyor olabilir.

Tags