Bozan Kumaş Her Türden Kumaş İhtiyacınızı Karşılıyor

Bozan Kumaş Her Türden Kumaş İhtiyacınızı Karşılıyor

Bozan Kumaşçılık ticari birikimlerini tekstil sektörü içerisinde toptan kumaş satışı ile sürdürmektedir. Deneyimli kadrosu ile birlikte güler yüzlü hizmet anlayışı içerisinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Bağcılar'da hizmet veren firma kumaş alım satımında İstanbul'dan yurt içi ve yurt dışı talepleri karşılamak için yapılanmış lider firmalardan biridir.

Geniş kumaş stoğu olan firma, değerinde fiyatlandırma politikası ile de ön planda yer alır. Temiz ve kaliteli kumaşların satış işlemi uzman personel tarafından titizlik içerisinde yapılır. Güven ve memnuniyet ilkesi ön plana alınarak hizmet verilmektedir.

Hizmetler
Bozan Kumaşçılık sunduğu hizmetlerin içerisinde tüm kumaş türlerinin toptan satışı yer almaktadır. Bu hizmet ilkesine uygun olarak kumaşlara ekonomik fiyatlar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Firma stoklarında geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Size sunulan kumaşlar kaliteli olmakla beraber canlı renk tonlarından oluşuyor. Bundan dolayı güven içerisinde size sunulan ayrıcalıklı hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. 
 
Sektörde Lider Firma
Bağcılar Toptan Kumaş Firması sektörde lider konumda yer alıyor. Sunduğu tüm hizmetler kaliteli olmakla beraber geniş hizmet ağı ile de müşterilerine yardımcı oluyor. Bünyesinde yer alan kumaşlardan temin etmek istediğinizde taleplerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ekonomik fiyat politikasına uygun olarak hareket eden firma müşteri memnuniyet ilkesine de bağlıdır .
 
Bozan Kumaşçılık, tüm müşterilerine %100 müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda doğru zamanda, düzgün ve kaliteli kumaşları teslim etmeyi garanti eder.
 
Yıldıztepe Mahallesi 32. Sokak No:3D İstanbul Bağcılar
İrtibat Cep: 0552 473 55 02
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Tags