Çarşamba, 24 Ekim 2018

Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte Ramazan kumanya paket fiyatları da belirlenmiş görünüyor. Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerinin iftar ve sahur sofralarına katkı sağlamak isteyen hayırseverlerin ilgi gösterdiği gıda paketleri, market ve gıda toptancılarının reyonlarındaki yerini almaya başladı.

Geleneksel hale getirilen Ramazan paketleri, hem tüketicilere daha hesaplı alışveriş imkanı sunuyor, hem de yardıma muhtaç insanlara yardım etmek isteyen hayırseverlere de alternatif olanak sağlıyor. Kurumsal frmaların çalışanlarına ekonomik ücretlerle Ramazan Kumanya Paketleri hediye etme imkanı da sağlıyor. Alışveriş merkezi ve marketler, ürünleri tek tek satın alındığındaki fiyatlarından daha cazip fiyatlarla Ramazan Kumanyaları oluşturuyorlar.

2018 Ramazan Kumanya Paketi Fiyatları

Bağcılar ve çevre ilçelerdeki en büyük toptancı Karınca Gıda Marketleri 2018 yılı Ramazan kumanya paket fiyatlarını belirleyip sitesinde yayınladı. Bu yıl 59.50 liradan 130 liraya kadar 6 çeşit Ramazan paketi hazırlamışlar. 6 seçenek olarak sunulan bu paketler içerik olarak marka ürünlerden oluşuyor. Ramazan Kumanyaları

İstanbul genelinde onlarca marketi bulunan Karınca Marketleri, bu yıl Ramazan ayına özel 6 alternatif paket hazırlamış. En düşük fiyatı Ekonomik Paket 64,50 TL oluşturuyor. En zengin paket ise Şahane Paket 129,50 TL olarak hayırseverlerin imkanına sunuluyor. Ramazan Kumanya Paketleri

www.ramazankumanyapaketleri.com adlı sitede diğer sitelerden farklı olarak bir de sahur paketi eklenmiş. Sahur Paketi tamamen kahvaltılık ürünlerden oluşuyor. Bu pakete ilginin beklenenden fazla olduğunu söyleyen Reşat Bey, Kahvaltılık Sahur Paketi içeriğinin tamamen marka ürünlerden oluşturulduğunu belirtti.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ramazan Kumanya Paketleri
Marka ürünlerden ramazan kumanya paketleriniz hazır
Tel: (0212) 503 06 02
www.kumanyapaketleri.com

Pimapen Tamiri
Pimapen tamirinde kalite hizmet veriyoruz
Tel: 0532 360 9427
www.pentamiri.com

Ramazan Kumanya Paketleri
Uygun Fiyata Ramazan Kumanya Paketleri
Tel: 0212 568 15 88
ww.ramazankumanyapaketleri.com

Kombi Tamiri - Petek Temizliği
Uzman elemanları ile kombi tamiri ve petek temizliğinde hizmetinizdeyiz. www.istanbulkombitamirservisi.com

Ramazan Kumanya Paketleri
6 farklı Ramazan Kumanya Paketleri ile hizmetinizdeyiz.
Tel: 0212 434 53 75 www.ramazankumanyalari.com

Arısanat Yayınevi
Arı Sanat Yayınevi. www.arisanat.com

İthalattan İmalata Peluş Kumaşlar
Peluş Kumaş çeşitleri imalatçılarımıza uygun fiyata
Tel: 0212 638 74 54 Fax: 0212 648 74 53 www.atlaspeluskumas.com

Kocaeli Pimapen tamiri
Evinizdeki pimapen ve cam kapı tamirlerini uzmanına tamir ettirin
Ücretsiz Servis
Kocaeli Pimapen Tamir Servisi